GRUP HEPSİCİYİZ BİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİCİYİZ BİZ

DİKKAT!Bu forum GRUP HEPSİ hastası olanlarındır!!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Salı Mart 01, 2016 12:37 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 42 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: kıyamete kadar grup hepsi

Kullanıcılarımız toplam 421 mesaj attılar bunda 269 konu
En son konular
» Grup Hepsi - Canıma Değsin
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 7:22 pm tarafından Cruel ßüşra

» Hepsi-Yeter
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 7:22 pm tarafından Cruel ßüşra

» Grup Hepsi - Çirkin Adam
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:19 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi - Uğraşma
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:19 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi - Taktik

» Grup Hepsi- İkilem
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:18 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi - Nükleer
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:18 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi- Aptal Kafam
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:17 am tarafından Mixen

» Hepsi - Geri Dönüşüm Dergisi Sınırlı Sayıda
Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:16 am tarafından Mixen

En iyi yollayıcılar
Mixen
Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_lcapGrup hepsinin sevdikleri şeyler I_voting_barGrup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_rcap 
4 Peynirli Pizza
Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_lcapGrup hepsinin sevdikleri şeyler I_voting_barGrup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_rcap 
Cruel ßüşra
вāиi
Undomiel
Hepsici kız
UğuR BöceĞi
ezgi
cemrexx
Jelly^^
Anket
Hepsi'den en iyi kim?
a)Eren
Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_lcap25%Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
b)Cemre
Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_lcap38%Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
c)Yasemin
Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_lcap0%Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
d)Hepsi :)
Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_lcap38%Grup hepsinin sevdikleri şeyler I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Toplam Oylar : 8
Günlük Burç
!... Grup Hepsiciyiz Biz ...!

Sayfanızı Da Tanıtın

Grup hepsinin sevdikleri şeyler

YazarMesaj
Mixen
KURUCU
KURUCU
Mixen

Grup hepsinin sevdikleri şeyler Empty
MesajKonu: Grup hepsinin sevdikleri şeyler   Grup hepsinin sevdikleri şeyler Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:39 pm

Grup hepsinin sevdiği sakızlar:
YASEMİN=ekşi yüz(sulu göz)
CEMRE=falım
EREN=renkli ve şekerleri sakızlar ayrıca vivident
Diş Fırçası ne renk?
Eren: Beyaz
Cemre: Mavi
Yasemin:Mor
En çok görmek istediği ülke?
Eren: Amerika
Cemre: Miami
Yasemin: Hawai tabi ki!
En sevdiği yemek?
Eren: Patlıcan
Cemre: Yumurta
Yasemin: Balıklı her şeyi
En sevmediği ders?
Cemre: İnkılap
Yasemin: İnkılap
Eren: İnkılap
En sevmediği yemek?
Cemre: Enginar diyesim geliyor.
Yasemin: Bamya
Eren: Patlıcan
Söyleyiin bakalım Cemre'nin
Favori Dizisi?
Eren: The O.C
Yasemin: Friends
Peki Cemre'nin favori albümü hangisi?
Eren: Mariah Carey'nin son albümü
Yasemin: Mariah Carey
Hepsi Kızlarının Sevdiği Winx Karekterleri
Cemre: Miusa
Neden Miusa?
çünkü ben müziği çok severim sandığım kadarıyla miusa adlı üyesi müzik perisiymiş...hem 2-3 kez denk geldi seyir ettim karekterlerimizde çok benziyor...
Erende beni en çok ona benzetiyor o yüzden
ve bir filimde onları oynasam miusadan başkasını oynamam
Eren: Flora
neden flora??
Bilmem ben hiç seyiretmedim...
ama görünce çok şeker geldi!! saç renklerimizde uyunca bana şebnem teyze bunu önerdi...
Yasemin: Bloom
bloom benim gibi çılgın değil ama onun tavşanını çok seviyorum...
birde benziyorum hafiften.. kızlarda en güzel karekterleri kaptı bide ben böle kız çizgifilmleri sevmem genelde tweety falan... Ama gerçekten güzel bir çizgi film...
ben sevmiyorum fazla ama herkeze öneririm..
ama animasyonunda blooma aşık oldum
Sevdikleri süper kahraman
eren : 007 james bond eren için bir süper kahraman ; cünkü ona cok güveniyor
cemre : giyim kuşam tarzları ve espri yeteneklerine bayıldıgı için cemre jetgilleri cok seviyor
yasemin : örümcek adamı cok seviyor
bugune kadar yaptıkları en çılgınca sey
cemre :hepsi grubuna üye olmak
yasemin : bir araba alıp trafiğe cıkmak
eren :aşık olmak
Sevdikleri hayvanlar
eren :karıncaları cok seviyor hatta onlarla sohbet edebilmenin cok güzel olacagını düşünüyor
cemre :dinozorlar ve penguenleri cok seviyor
yasemin :köpeklere bayılıyor
bir uzaylı görseler en komik tepkileri
yasemin :hey uzaylı ; where are you from ?
eren :uzaydan gelen ben oldugum için siz bana sorun =))
cemre :derdin ne dostum ?
http://grup-hepsiciyiz-biz.yetkinforum.com

Grup hepsinin sevdikleri şeyler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsinin utanç anları...
» Grup hepsinin bilinmeyen birkaç özelliği
» Grup Hepsinin en güzel şarkısı hangisi sizce???
» Grup Hepsi mi? Grup Mp3 mü?
» Hepsinin Giyim Tarzı