GRUP HEPSİCİYİZ BİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİCİYİZ BİZ

DİKKAT!Bu forum GRUP HEPSİ hastası olanlarındır!!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Salı Mart 01, 2016 12:37 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 42 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: kıyamete kadar grup hepsi

Kullanıcılarımız toplam 421 mesaj attılar bunda 269 konu
En son konular
» Grup Hepsi - Canıma Değsin
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 7:22 pm tarafından Cruel ßüşra

» Hepsi-Yeter
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 7:22 pm tarafından Cruel ßüşra

» Grup Hepsi - Çirkin Adam
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:19 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi - Uğraşma
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:19 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi - Taktik

» Grup Hepsi- İkilem
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:18 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi - Nükleer
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:18 am tarafından Mixen

» Grup Hepsi- Aptal Kafam
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:17 am tarafından Mixen

» Hepsi - Geri Dönüşüm Dergisi Sınırlı Sayıda
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:16 am tarafından Mixen

En iyi yollayıcılar
Mixen
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_lcapEren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_voting_barEren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_rcap 
4 Peynirli Pizza
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_lcapEren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_voting_barEren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_rcap 
Cruel ßüşra
вāиi
Undomiel
Hepsici kız
UğuR BöceĞi
ezgi
cemrexx
Jelly^^
Anket
Hepsi'den en iyi kim?
a)Eren
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_lcap25%Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
b)Cemre
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_lcap38%Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
c)Yasemin
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_lcap0%Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
d)Hepsi :)
Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_lcap38%Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Toplam Oylar : 8
Günlük Burç
!... Grup Hepsiciyiz Biz ...!

Sayfanızı Da Tanıtın

Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok

YazarMesaj
Mixen
KURUCU
KURUCU
Mixen

Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Empty
MesajKonu: Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok   Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 11:57 am

Hepsi grubu üyelerinden Eren ve Yasemin’den çok özel açıklamalar.

Mart ayının başında yeni albümlerini çıkarmaya hazırlanan Hepsi grubu üyeleri, geçtiğimiz akşam Beyoğlu’nda sahne alan arkadaşları Ceynur’u dinlemeye gitti. Sevgililer Günü’nde de ilk kliplerini çekecek olan grup üyeleri özel hayatlarıyla ilgili detayları da ilk kez paylaştılar.

Eren; ‘Sevgilim var’

Hayatında biri olduğunu söyleyen Eren, ‘Benim sevgilim var ama Sevgililer Günü’nü ticari bir gün olarak görüyoruz ve kutlamıyoruz. Bizim kutladığımız çok özel günler var zaten. Çok güzel giden özel bir ilişkim var ve çok mutluyum’ dieyerek ilk kez özel hayatıyla ilgili bu kadar açık konuştu.

Yasemin ise yalnız

Hayatında biri olmadığını söyleyen Yasemin, ‘Benim erkek arkadaşım yok ama olduğunda ben de kutlamıyorum 14 Şubat’ı. Tamamen para tuzağı olarak görüyorum. Ben sevgilimle zaten her gün özelimi paylaşıyorum’ dedi.

(Bu sefer Cemre'de var. :D Ama bu resimde yok sanırım sonradan gelmiş isterseniz resimleri ekleyebilirim.)

Kaynak: Ayaklı Gazete
http://grup-hepsiciyiz-biz.yetkinforum.com

Eren ”Sevgilim Var ” Yasemin ”Sevgilim Yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren'in Enleri
» Eren BAKICI Biyografi
» Eren en çok nelere para harcıyor?
» Yasemin..!
» EREN NEDEN YEŞİLİ BU KADAR ÇOK SEVİYOR?